Будівництво саун під ключ

Вирішили побудувати сауну та шукаєте надійного підрядника? Ми до Ваших послуг! Компанія "Термол Груп" має величезний досвід у будівництві саун найрізноманітніших проектів від класичного варіанту до ексклюзивних, неповторних об'єктів з нетрадиційними режимами.


Без сумніву лазня та сауна - це постійний атрибут якісного релаксу. І не дивно, що все більше людей хочуть мати такий об'єкт у себе вдома завжди під рукою. Для того, щоб побудувати сауну Вашої мрії, потрібно зробити всього один дзвінок за номером, який Ви бачите на нашому сайті, і ми із задоволенням візьмемо всі турботи на себе.


Крім великого досвіду у будівництві термальних об'єктів, ми пропонуємо Вам команду професіоналів, яка працює не один рік. Якісні матеріали та найкоротші терміни реалізації проекту. Нас хвилює імідж нашої компанії, а це означає, що ми приділяємо багато уваги високим стандартам обслуговування клієнтів.

 

Якщо Ви бажаєте сауну зі скляним фасадом, інфрачервону сауну, сауну з нестандартним плануванням – для нас це не проблема. Ми не обмежуватимемо Вас типовими проектами, адже ми виконали десятки ексклюзивних об'єктів і готові повторити це для Вас.  

Інфрачервоні сауни проектування та будівництво

Інфрачервоні сауни – це відмінна альтернатива звичній сауні або лазні. Завдяки інфрачервоному випромінюванню тіло відмінно прогрівається без додаткового стресу від високих температур навколишнього повітряного простору, що дозволяє перебувати в них людям із серцево-судинними захворюваннями.


Багато хто воліє мати інфрачервону сауну невеликого розміру (кабінка на одного) прямо в себе вдома, щоб регулярно отримувати заряд бадьорості і підтримувати свій організм у хорошому стані.


Найчастіше інфрачервоні сауни виконані з дерева та обладнані випромінювачами, які працюють у діапазоні інфрачервоного спектру. Саме від правильного монтажу нагрівальних елементів залежать експлуатаційні характеристики інфрачервоної сауни.


    Довіряючи будівництво Вашої інфрачервоної сауни Ви можете бути спокійні. Ми виконаємо всі роботи у зазначений термін.

 

Проектування сауни


Проектування сауни це перший та найважливіший етап у будівництві сауни під ключ. Перед створенням проекту нам важливо зустрінтись із замовником і отримати від нього максимум інформації про те, як він бачить свій майбутній об'єкт. В ході діалогу наші фахівці можуть дати свої рекомендації, які стосуватимуться будівництва, однак, ми обов'язково візьмемо до уваги всі побажання клієнта.


Пізніше наші співробітники підготують ескіз - нарис майбутньої сауни, щоб узгодити всі нюанси з клієнтом. Така візуалізація дає змогу оцінити зовнішній вигляд сауни та внести коригування. Після погодження готується робочий проект та кошторис на матеріали та роботи.


    Як раніше вже згадувалося, ми готові працювати з неординарними проектами саун. У нашій компанії інноваційний підхід до проектування та будівництва при цьому ми використовуємо найпередовіші технологічні рішення та гарантуємо високу якість готових об'єктів.

 

Вартість будівництва сауни під ключ

Вартість будівництва саун під ключ залежить від безлічі факторів - це складність самого дизайну, габарити об'єкта, вартість матеріалів, монтажу, підведення необхідних інженерних комунікацій.


Ви можете зв'язатися з нами за номером, вказаним на сайті та запросити приблизний розрахунок. Проте, більш точну вартість будівництва сауни з урахуванням усіх витрат, Ви отримаєте лише коли буде готовий робочий проект.


    Окремо хотілося б відзначити, що багаторічна співпраця з постачальниками матеріалів для будівництва дає нам змогу заощадити Ваші кошти та при цьому гарантувати як високу якість самих матеріалів, так і високі експлуатаційні характеристики готової сауни.

 
 
Сауна під ключ наші роботи

Як вище згадувалося, ми побудували сотні саун під ключ, запрошуємо вас до галереї робіт, де Ви можете ознайомитися із завершеними проектами. Ми викладаємо на сайті фото виключно наших об'єктів, щоб не вводити Вас в оману.

     Багато наших задоволених клієнтів будуть раді поділитися враженнями від співпраці з нами і дати рекомендації. Якщо у Вас залишилися питання, не зволікайте, телефонуйте зараз! Ми завжди на зв'язку та готові надати професійну консультацію.