Ми успішно створюємо WELLNESS об'єкти вже понад 10 років.

Компанія "Thermall Group" - це команда фахівців, які поєднали свій досвід та знання у сфері проектування та будівництва термальних об'єктів.


Перевагами нашої компанії є:
Багаторічний успішний досвід роботи в галузі WELLNESS технологій.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта та побудова подальшого партнерства на засадах розуміння та довіри.
Висококваліфікований та компетентний склад співробітників, які складають особу компанії та відповідають найвищим професійним вимогам.
Співпраця з провідними світовими компаніями, продукція яких складає технічну базу на всіх рівнях виробництва. У роботі ми використовуємо лише передові та сучасні технології.
Інноваційний підхід до проектування нових об'єктів та гарантія високого рівня підсумкових результатів.

Компанія Термол Груп прагне бути кращою у своїй галузі, тому у своїй роботі використовує лише якісну продукцію, яка відповідає всім світовим вимогам та екологічним стандартам. Грамотний, професійний, індивідуальний підхід до реалізації різних проектів будь-яких рівнів складності, а також правильність та чіткість дій усіх фахівців дозволяють виконувати будь-які роботи у найкоротші терміни.

Асортимент

Компанія Термол Груп являеться офіційним сертифікованим партнером ряду провідних європейських брендів, які виробляють матеріали і обладнання для WELLNESS. В переліку наших партнерів:   WEDI (Німеччина), CAREL (Італия),   HUUM (Естонія),  NORDMANN ENGINEERING (Швейцарія),  SIMAG (Італия), SAUNABOARD (Австрія), ROHOL (Австрія),  AREA SANA (Німеччина),  WDT (Німеччина), REPABAD (Німеччина).